Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52027911・Prašník 449, 922 11 Prašník・Založené 2018
Obrat 2025
8 992 €
−39 %Zisk 2025
3 825 €
+95 %Aktíva
48 tis. €
+1,5 %Vlastný kapitál
18 tis. €
+27 %Zadlženosť
62,6 %
−7,6 ppHrubá marža
57,1 %
+36 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
42,5 %
+29 ppZisk / výnosy
ROA
8,0 %
+3,8 ppRentabilita aktív
ROE
21,5 %
+7,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,56
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 250 €
+84 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 137 € | 158 tis. € | 15 tis. € | 8 992 € |
| Pridaná hodnota | 1 295 € | 9 044 € | 3 071 € | 5 130 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 137 € | 158 tis. € | 15 tis. € | 8 992 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 086 € | 6 080 € | 1 963 € | 3 825 € |
| Daň z príjmov | 192 € | 1 616 € | 346 € | 425 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 156 € | 72 tis. € | 47 tis. € | 48 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 2 187 € | 1 604 € | 1 020 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 187 € | 1 604 € | 1 020 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 156 € | 70 tis. € | 45 tis. € | 47 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 2 875 € | 4 517 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 66 tis. € | 41 tis. € | 40 tis. € |
| Finančné účty | 6 156 € | 3 933 € | 1 185 € | 2 289 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 156 € | 72 tis. € | 47 tis. € | 48 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 964 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −122 € | 964 € | 7 045 € | 9 007 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 086 € | 6 080 € | 1 963 € | 3 825 € |
| Záväzky | 192 € | 60 tis. € | 33 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 192 € | 60 tis. € | 33 tis. € | 30 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 3 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Nerudova 1266/11, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Prašník 124, 92211 Prašník, Slovenská republika
Adresa Vážska 1208/70, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Prašník 124, 92211 Prašník, Slovenská republika
Adresa Prašník 124, 92211 Prašník, Slovenská republika
Adresa Prašník 124, 92211 Prašník, Slovenská republika
Adresa Vážská 1208/70, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.