Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52034992・Siladice 189, 92052 Siladice・Založené 2018
Obrat 2025
51 tis. €
+4,1 %Zisk 2025
7 346 €
+10 %Aktíva
61 tis. €
+35 %Vlastný kapitál
35 tis. €
+27 %Zadlženosť
42,3 %
+3,8 ppHrubá marža
34,3 %
+4,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,4 %
+0,8 ppZisk / výnosy
ROA
12,1 %
−2,7 ppRentabilita aktív
ROE
21,0 %
−3,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,94
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 475 €
+2,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,3 %
−6,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
24 tis. €
+6,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
331,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 52 tis. € | 45 tis. € | 49 tis. € | 51 tis. € |
| Pridaná hodnota | 22 tis. € | 9 367 € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 52 tis. € | 46 tis. € | 49 tis. € | 51 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 3 769 € | 6 661 € | 7 346 € |
| Daň z príjmov | 3 962 € | 1 258 € | 1 612 € | 1 129 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 962 € | 1 258 € | 1 612 € | 1 129 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 35 tis. € | 36 tis. € | 45 tis. € | 61 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 8 458 € | 4 958 € | 11 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 8 458 € | 4 958 € | 11 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 23 tis. € | 27 tis. € | 40 tis. € | 50 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 303 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 007 € | 6 943 € | 16 tis. € | 5 424 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 20 tis. € | 24 tis. € | 44 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 134 € | 272 € | 177 € | 177 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 35 tis. € | 36 tis. € | 45 tis. € | 61 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 21 tis. € | 28 tis. € | 35 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −482 € | 12 tis. € | 15 tis. € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 3 769 € | 6 661 € | 7 346 € |
| Záväzky | 18 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 10 € | 132 € | 16 € | 32 € |
| Krátkodobé záväzky | 18 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 8 € | 8 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Siladice 189, 92052 Siladice, Slovenská republika
Adresa Siladice 189, 92052 Siladice, Slovenská republika
Adresa Siladice 189, 92052 Siladice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.