Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52039641・Doležalova 15, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2018
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−551 €
+32 %Aktíva
2 402 €
−0,6 %Vlastný kapitál
1 525 €
−27 %Zadlženosť
36,5 %
+22 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-22,9 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
-36,1 %
+3,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,74
−61 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−211 €
+56 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-161,1 %
−90 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 525 €
−27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-43,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −166 € | −233 € | −305 € | −124 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −776 € | −766 € | −815 € | −551 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 5 196 € | 2 416 € | 2 402 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 5 196 € | 2 416 € | 2 402 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 25 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 5 196 € | 2 416 € | 2 402 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 5 196 € | 2 416 € | 2 402 € |
| Vlastné imanie | 3 657 € | 2 891 € | 2 076 € | 1 525 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 067 € | −1 843 € | −2 609 € | −3 424 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −776 € | −766 € | −815 € | −551 € |
| Záväzky | 7 545 € | 2 305 € | 340 € | 877 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 877 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 7 545 € | 2 205 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 100 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Tehelná 3064/ 25, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Panónska cesta 3813/4, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Kopčianska 3756/8, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Tehelná 3064/ 25, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Kopčianska 3756/8, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Tehelná 3064/ 25, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Tehelná 3064/ 25, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Terasová 627/15, 05921 Svit, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ROLABS s. r. o.
Doležalova 15, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.