Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52041867・Rovniankova 24, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2018
Obrat 2025
133 tis. €
+2,6 %Zisk 2025
3 305 €
−27 %Aktíva
110 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+18 %Zadlženosť
80,7 %
−0,5 ppHrubá marža
34,0 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,5 %
−1,0 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
−1,7 ppRentabilita aktív
ROE
15,5 %
−9,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,69
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 265 €
−28 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,5 %
−1,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−24 tis. €
−65 333 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 67 tis. € | 98 tis. € | 127 tis. € | 118 tis. € |
| Pridaná hodnota | 28 tis. € | 50 tis. € | 60 tis. € | 40 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 90 tis. € | 98 tis. € | 130 tis. € | 133 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 173 € | 12 tis. € | 4 523 € | 3 305 € |
| Daň z príjmov | 361 € | 3 317 € | 1 441 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 361 € | 3 317 € | 1 441 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 75 tis. € | 119 tis. € | 96 tis. € | 110 tis. € |
| Neobežný majetok | 58 tis. € | 41 tis. € | 33 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 58 tis. € | 41 tis. € | 33 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 75 tis. € | 60 tis. € | 52 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 677 € | 30 tis. € | 52 tis. € | 37 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 212 € | 45 tis. € | 8 481 € | 15 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 835 € | 2 485 € | 2 537 € | 4 196 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 75 tis. € | 119 tis. € | 96 tis. € | 110 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 354 € | 413 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 6 200 € | 7 313 € | 8 000 € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 173 € | 12 tis. € | 4 523 € | 3 305 € |
| Záväzky | 62 tis. € | 95 tis. € | 78 tis. € | 89 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 217 € | 280 € | 420 € | 472 € |
| Krátkodobé záväzky | 62 tis. € | 74 tis. € | 60 tis. € | 75 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 17 tis. € | 13 tis. € | 9 992 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 3 336 € | 3 336 € | 3 336 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Banšelova 2960/39, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hviezdna 1272/46A, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Banšelova 39, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hviezdna 1272/46A, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Banšelova 39, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
SaoTec s. r. o.
Rovniankova 24, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.