Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52054390・Štúrovo nám. 16, 91101 Trenčín・Založené 2018
Obrat 2025
377 tis. €
+8,0 %Zisk 2025
5 139 €
+4,0 %Aktíva
108 tis. €
+86 %Vlastný kapitál
23 tis. €
+29 %Zadlženosť
78,7 %
+9,5 ppHrubá marža
19,5 %
+4,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,4 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
4,7 %
−3,8 ppRentabilita aktív
ROE
22,3 %
−5,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,68
+6,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 067 €
+2,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,3 %
−0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
44 tis. €
+107 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
36,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 196 tis. € | 312 tis. € | 349 tis. € | 377 tis. € |
| Pridaná hodnota | 22 tis. € | 49 tis. € | 51 tis. € | 73 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 196 tis. € | 312 tis. € | 349 tis. € | 377 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 206 € | 5 644 € | 4 942 € | 5 139 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 506 € | 1 924 € | 1 928 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 1 506 € | 1 924 € | 1 928 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 44 tis. € | 58 tis. € | 108 tis. € |
| Neobežný majetok | 634 € | 589 € | 589 € | 544 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 634 € | 589 € | 589 € | 544 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 43 tis. € | 58 tis. € | 108 tis. € |
| Zásoby | 20 tis. € | 30 tis. € | 45 tis. € | 92 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −9 106 € | 3 704 € | 4 650 € | −41 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 509 € | 9 416 € | 8 262 € | 57 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 44 tis. € | 58 tis. € | 108 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 598 € | 13 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 1 392 € | 2 345 € | 7 989 € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 206 € | 5 644 € | 4 942 € | 5 139 € |
| Záväzky | 5 639 € | 31 tis. € | 40 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 64 € | 125 € | 105 € | 210 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 448 € | 35 tis. € | 37 tis. € | 64 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | −1 873 € | −4 504 € | 3 596 € | 2 984 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 18 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
70 registrovaných činností
Adresa Pionierska 1587/13, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Trenčianska Turná 411, 91321 Trenčianska Turná, Slovenská republika
Adresa Pionierska 1587/13, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Trenčianska Turná 411, 91321 Trenčianska Turná, Slovenská republika
Adresa Pionierska 1587/13, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.