Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52056813・Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2018
Obrat 2022
28 tis. €
+376 %Zisk 2022
3 062 €
+3 428 %Aktíva
196 tis. €
+11 %Vlastný kapitál
13 tis. €
+31 %Zadlženosť
93,4 %
−1,0 ppHrubá marža
11,0 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,8 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
1,6 %
+1,6 ppRentabilita aktív
ROE
23,7 %
+25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,07
+1,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 062 €
+3 428 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
+31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
135,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 36 tis. € | 5 973 € | 28 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | −1 499 € | −92 € | 3 133 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 36 tis. € | 5 973 € | 28 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | −1 499 € | −92 € | 3 062 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 0 € | 168 tis. € | 176 tis. € | 196 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 0 € | 168 tis. € | 176 tis. € | 196 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 176 tis. € | 183 tis. € | 184 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 0 € | −7 500 € | −7 500 € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 0 € | 168 tis. € | 176 tis. € | 196 tis. € |
| Vlastné imanie | 0 € | 9 935 € | 9 843 € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 0 € | 6 434 € | 4 935 € | 4 843 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | −1 499 € | −92 € | 3 062 € |
| Záväzky | 0 € | 158 tis. € | 166 tis. € | 183 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 158 tis. € | 166 tis. € | 183 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Kőrös sor 30, 6753 Szeged, Maďarsko
Adresa Kamenín 13, 94357 Kamenín, Slovenská republika
Adresa Jókaiho 2763/5, 94360 Nána, Slovenská republika
Adresa Kőrös sor 30, 6753 Szeged, Maďarsko
Adresa Kamenín 13, 94357 Kamenín, Slovenská republika
Adresa Jókaiho 2763/5, 94360 Nána, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
KitchenSpices Trade s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.