Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52068129・Kúpeľná 1440/42, 04801 Rožňava・Založené 2018
Obrat 2025
100 tis. €
−10 %Zisk 2025
4 020 €
−78 %Aktíva
114 tis. €
+64 %Vlastný kapitál
28 tis. €
+20 %Zadlženosť
75,4 %
+9,0 ppHrubá marža
12,8 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,0 %
−12 ppZisk / výnosy
ROA
3,5 %
−22 ppRentabilita aktív
ROE
14,3 %
−63 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,91
+57 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 980 €
−78 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,3 %
−2,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
92 tis. €
+79 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 57 tis. € | 63 tis. € | 111 tis. € | 100 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 651 € | 3 101 € | 26 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 57 tis. € | 63 tis. € | 111 tis. € | 100 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 750 € | 101 € | 18 tis. € | 4 020 € |
| Daň z príjmov | 541 € | 420 € | 4 973 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 32 tis. € | 70 tis. € | 114 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 3 828 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 3 828 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 32 tis. € | 70 tis. € | 110 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 11 tis. € | 43 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 14 tis. € | 26 tis. € | 110 tis. € |
| Finančné účty | 2 580 € | 6 071 € | 383 € | 140 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 32 tis. € | 70 tis. € | 114 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 195 € | 5 327 € | 23 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 300 € | 7 € | 107 € | 18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 750 € | 101 € | 18 tis. € | 4 020 € |
| Záväzky | 6 948 € | 26 tis. € | 46 tis. € | 86 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 € | 8 967 € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 6 822 € | 9 338 € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 3 920 € | 30 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 7 949 € | 8 890 € | 19 tis. € |
| Rezervy | 120 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Kúpeľná 1440/42, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Zábreh 1505/11, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 1440/42, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 1440/42, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Zábreh 1505/11, 02001 Púchov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.