Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52069842・Perličková 17, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 2018
Obrat 2025
272 tis. €
+34 %Zisk 2025
64 tis. €
+1 327 %Aktíva
141 tis. €
+84 %Vlastný kapitál
75 tis. €
+574 %Zadlženosť
46,9 %
−39 ppHrubá marža
34,1 %
+25 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
23,3 %
+26 ppZisk / výnosy
ROA
45,2 %
+52 ppRentabilita aktív
ROE
85,2 %
+132 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,61
+34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
80 tis. €
+2 008 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
+44 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
+264 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 147 tis. € | 157 tis. € | 203 tis. € | 255 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 3 817 € | 19 tis. € | 87 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 148 tis. € | 164 tis. € | 203 tis. € | 272 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 755 € | −1 698 € | −5 179 € | 64 tis. € |
| Daň z príjmov | 885 € | 562 € | 960 € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 73 tis. € | 58 tis. € | 76 tis. € | 141 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 996 € | 615 € | 27 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 996 € | 615 € | 27 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 65 tis. € | 57 tis. € | 49 tis. € | 79 tis. € |
| Zásoby | 1 958 € | 786 € | 1 727 € | 4 244 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 968 € | 1 350 € | 5 120 € | 18 tis. € |
| Finančné účty | 58 tis. € | 55 tis. € | 43 tis. € | 57 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 73 tis. € | 58 tis. € | 76 tis. € | 141 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € | 75 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 12 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 6 076 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 755 € | −1 698 € | −5 179 € | 64 tis. € |
| Záväzky | 55 tis. € | 41 tis. € | 65 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 626 € | 579 € | 1 738 € | 1 072 € |
| Krátkodobé záväzky | 54 tis. € | 41 tis. € | 41 tis. € | 49 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 22 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 150 € | 314 € | 462 € | 463 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Perličková 17, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Perličková 17, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Perličková 17, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Perličková 17, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Perličková 17, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Perličková 17, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
DONATIVO s.r.o.
Perličková 17, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.