Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52084108・Belániková 6, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2018
Obrat 2025
66 tis. €
+14 %Zisk 2025
−4 830 €
+89 %Aktíva
68 tis. €
+39 %Vlastný kapitál
7 464 €
+121 %Zadlženosť
89,0 %
−84 ppHrubá marža
9,8 %
+96 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-7,4 %
+66 ppZisk / výnosy
ROA
-7,1 %
+79 ppRentabilita aktív
ROE
-64,7 %
−183 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,31
+1 265 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 870 €
+91 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-24,8 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
59 tis. €
+5 849 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
33,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 67 tis. € | 76 tis. € | 38 tis. € | 66 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 11 tis. € | −33 tis. € | 6 432 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 77 tis. € | 76 tis. € | 58 tis. € | 66 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | 793 € | −42 tis. € | −4 830 € |
| Daň z príjmov | 1 849 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 69 tis. € | 84 tis. € | 49 tis. € | 68 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 809 € | 23 tis. € | 8 190 € | 4 226 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 809 € | 23 tis. € | 8 190 € | 4 226 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 66 tis. € | 61 tis. € | 41 tis. € | 64 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 36 € | 0 € | 11 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 57 tis. € | 57 tis. € | 20 tis. € | 8 908 € |
| Finančné účty | 9 164 € | 4 236 € | 21 tis. € | 44 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 69 tis. € | 84 tis. € | 49 tis. € | 68 tis. € |
| Vlastné imanie | −4 320 € | 6 473 € | −36 tis. € | 7 464 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −48 tis. € | −32 tis. € | −32 tis. € | −74 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | 793 € | −42 tis. € | −4 830 € |
| Záväzky | 73 tis. € | 77 tis. € | 85 tis. € | 61 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 840 € | 15 tis. € | 42 tis. € | 4 796 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 300 € | 300 € | 300 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Belániková 6, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Belániková 6, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Tomášikova 12571/50C, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Belániková 6, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Belániková 6, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Belániková 6, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Tomášikova 12571/50C, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
LIVIANTE, s.r.o.
Belániková 6, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.