Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52084710・I. Olbrachta 1149/57, 02801 Trstená・Založené 2018
Obrat 2025
2,16 mil. €
+123 %Zisk 2025
60 tis. €
+59 %Aktíva
825 tis. €
+64 %Vlastný kapitál
177 tis. €
+51 %Zadlženosť
78,5 %
+1,9 ppHrubá marža
6,7 %
−3,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,8 %
−1,1 ppZisk / výnosy
ROA
7,2 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
33,7 %
+1,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,97
+85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
75 tis. €
+59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−14 tis. €
+92 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
44,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,11 mil. € | 890 tis. € | 949 tis. € | 2,16 mil. € |
| Pridaná hodnota | 94 tis. € | 99 tis. € | 99 tis. € | 145 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,12 mil. € | 894 tis. € | 968 tis. € | 2,16 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 38 tis. € | 35 tis. € | 37 tis. € | 60 tis. € |
| Daň z príjmov | 10 tis. € | 10 tis. € | 9 946 € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 451 tis. € | 426 tis. € | 502 tis. € | 825 tis. € |
| Neobežný majetok | 299 tis. € | 308 tis. € | 308 tis. € | 313 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 299 tis. € | 308 tis. € | 308 tis. € | 313 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 152 tis. € | 118 tis. € | 194 tis. € | 512 tis. € |
| Zásoby | 33 tis. € | 11 tis. € | 57 tis. € | 378 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 55 tis. € | 40 tis. € | 29 tis. € | 118 tis. € |
| Finančné účty | 64 tis. € | 66 tis. € | 107 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 451 tis. € | 426 tis. € | 502 tis. € | 825 tis. € |
| Vlastné imanie | 46 tis. € | 80 tis. € | 118 tis. € | 177 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 212 € | 40 tis. € | 75 tis. € | 112 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 38 tis. € | 35 tis. € | 37 tis. € | 60 tis. € |
| Záväzky | 406 tis. € | 346 tis. € | 385 tis. € | 648 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 391 tis. € | 314 tis. € | 369 tis. € | 527 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 15 tis. € | 31 tis. € | 16 tis. € | 121 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa I. Olbrachta 1149/57, 02801 Trstená, Slovenská republika
Adresa I. Olbrachta 1149/57, 02801 Trstená, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.