Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52086437・Hlavná 89/A, 080 01 Prešov・Založené 2018
Obrat 2025
65 tis. €
−9,9 %Zisk 2025
−17 tis. €
−49 %Aktíva
7 915 €
+6,6 %Vlastný kapitál
−34 tis. €
−113 %Zadlženosť
524,1 %
+212 ppHrubá marža
19,6 %
+3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-26,3 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
-215,9 %
−61 ppRentabilita aktív
ROE
50,9 %
−22 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,19
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−16 tis. €
−53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,0 %
+3,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−33 tis. €
−113 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 54 tis. € | 77 tis. € | 68 tis. € | 65 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 21 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 58 tis. € | 79 tis. € | 72 tis. € | 65 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 219 € | 4 806 € | −11 tis. € | −17 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 155 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 155 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 812 € | 8 870 € | 7 428 € | 7 915 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 812 € | 8 870 € | 7 428 € | 7 915 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 1 822 € | 2 851 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 69 € | 69 € | 155 € | 476 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 743 € | 8 801 € | 5 451 € | 4 588 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 812 € | 8 870 € | 7 428 € | 7 915 € |
| Vlastné imanie | −9 816 € | −5 007 € | −16 tis. € | −34 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −19 tis. € | −15 tis. € | −9 296 € | −21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 219 € | 4 806 € | −11 tis. € | −17 tis. € |
| Záväzky | 17 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 26 € | 71 € | 131 € | 193 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € | 41 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Šrobárova 6567/17, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Okrúhle 83, 09042 Okrúhle, Slovenská republika
Adresa Šrobárova 6567/17, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Okrúhle 83, 09042 Okrúhle, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.