Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52097382・Harcsová 1, 94603 Kolárovo・Založené 2019
Obrat 2025
23 tis. €
+65 %Zisk 2025
844 €
+615 %Aktíva
6 647 €
+3,2 %Vlastný kapitál
−8 035 €
+9,5 %Zadlženosť
220,9 %
−17 ppHrubá marža
38,5 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,7 %
+2,8 ppZisk / výnosy
ROA
12,7 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
-10,5 %
−9,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,45
+7,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 184 €
+159 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,7 %
−46 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−8 035 €
+9,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 184 € | 17 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 510 € | 7 602 € | 7 666 € | 8 842 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 844 € | 17 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 151 € | 849 € | 118 € | 844 € |
| Daň z príjmov | 26 € | 150 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 633 € | 1 382 € | 6 439 € | 6 647 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 633 € | 1 382 € | 6 439 € | 6 647 € |
| Zásoby | 987 € | 432 € | 5 320 € | 5 064 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 576 € | 835 € | 1 017 € | 1 017 € |
| Finančné účty | 70 € | 115 € | 102 € | 566 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 633 € | 1 382 € | 6 439 € | 6 647 € |
| Vlastné imanie | −9 846 € | −8 997 € | −8 879 € | −8 035 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −15 tis. € | −15 tis. € | −14 tis. € | −14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 151 € | 849 € | 118 € | 844 € |
| Záväzky | 11 tis. € | 10 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 10 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 21 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Harcsová 619/1, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Adresa Harcsová 619/1, 94603 Kolárovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.