Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52099130・Sedlice 190, 08243 Sedlice・Založené 2018
Obrat 2024
4 400 €
+47 %Zisk 2024
1 791 €
+2 773 %Aktíva
16 tis. €
+1,7 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+19 %Zadlženosť
31,2 %
−10 ppHrubá marža
100,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
40,7 %
+43 ppZisk / výnosy
ROA
11,1 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
16,2 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,21
+45 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 131 €
+3 281 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,0 %
+16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-38,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 825 € | 0 € | 3 000 € | 4 400 € |
| Pridaná hodnota | 1 257 € | −15 € | 3 000 € | 4 400 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 825 € | 0 € | 3 000 € | 4 400 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 000 € | −3 282 € | −67 € | 1 791 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 481 € | 3 425 € | 1 370 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 481 € | 3 425 € | 1 370 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 15 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 813 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 9 339 € | 9 272 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 31 € | 31 € | 31 € | 31 € |
| HV minulých rokov | 9 591 € | 7 590 € | 4 308 € | 4 241 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 000 € | −3 282 € | −67 € | 1 791 € |
| Záväzky | 4 456 € | 6 334 € | 6 538 € | 5 010 € |
| Dlhodobé záväzky | 6 862 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | −2 406 € | 6 334 € | 6 538 € | 5 003 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 7 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Sedlice 190, 08243 Sedlice, Slovenská republika
Adresa Sedlice 190, 08243 Sedlice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.