Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52103617・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2019
Obrat 2024
0 €
−100 %Zisk 2024
−340 €
−153 %Aktíva
6 283 €
+0,0 %Vlastný kapitál
5 838 €
−5,5 %Zadlženosť
7,1 %
+5,4 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-5,4 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
-5,8 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,12
−76 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
−100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
5 838 €
−5,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−303 €
+0,0 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 142 € | 3 097 € | 3 097 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 1 € | −1 738 € | −1 738 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 772 € | 5 477 € | 5 477 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 536 € | 642 € | 642 € | −340 € |
| Daň z príjmov | 95 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 832 € | 6 283 € | 6 283 € | 6 283 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 832 € | 6 283 € | 6 283 € | 6 283 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 630 € | 5 980 € | 5 980 € | 5 980 € |
| Finančné účty | 202 € | 303 € | 303 € | 303 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 832 € | 6 283 € | 6 283 € | 6 283 € |
| Vlastné imanie | 5 536 € | 6 178 € | 6 178 € | 5 838 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 536 € | 536 € | 1 178 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 536 € | 642 € | 642 € | −340 € |
| Záväzky | 296 € | 105 € | 105 € | 445 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 296 € | 105 € | 105 € | 445 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Bernolákova 6032/9, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Sonnmatt 22, 6044 Udligenswil, Švajčiarska konfederácia
Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 6032/9, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Sonnmatt 22, 6044 Udligenswil, Švajčiarska konfederácia
Adresa Žltá 3938/3, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
PWM s.r.o
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.