Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52114678・Furdekova 2568/19, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2019
Obrat 2025
15 tis. €
+837 %Zisk 2025
1 527 €
+147 %Aktíva
4 102 €
+158 %Vlastný kapitál
−20 tis. €
+7,1 %Zadlženosť
585,9 %
−863 ppHrubá marža
28,9 %
+157 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,4 %
+217 ppZisk / výnosy
ROA
37,2 %
+240 ppRentabilita aktív
ROE
-7,7 %
−23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,16
+125 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 867 €
+158 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,2 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
553 €
+144 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 321 € | 0 € | 1 550 € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | −7 224 € | −633 € | −1 988 € | 4 232 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 326 € | 713 € | 1 563 € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −13 tis. € | −3 186 € | −3 232 € | 1 527 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 273 € | 2 055 € | 1 591 € | 4 102 € |
| Neobežný majetok | 3 963 € | 970 € | 272 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 963 € | 970 € | 272 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 310 € | 1 085 € | 1 319 € | 4 102 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 52 € | 301 € | 421 € | 1 180 € |
| Finančné účty | 1 258 € | 784 € | 898 € | 2 922 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 273 € | 2 055 € | 1 591 € | 4 102 € |
| Vlastné imanie | −15 tis. € | −18 tis. € | −21 tis. € | −20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 351 € | −20 tis. € | −23 tis. € | −27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −13 tis. € | −3 186 € | −3 232 € | 1 527 € |
| Záväzky | 20 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 18 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 2 279 € | 2 565 € | 3 549 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Furdekova 2568/19, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Saratovská 2137/3, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Revolučná 5538/21A, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Furdekova 2568/19, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Saratovská 2137/3, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Revolučná 5538/21A, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
elevatin, s.r.o.
Furdekova 2568/19, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.