Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52121135・Humenské námestie 3730/4, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2019
Obrat 2025
6,73 mil. €
+86 %Zisk 2025
56 tis. €
−38 %Aktíva
1,51 mil. €
+34 %Vlastný kapitál
1,24 mil. €
+150 %Zadlženosť
18,0 %
−38 ppHrubá marža
1,8 %
−3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,8 %
−1,7 ppZisk / výnosy
ROA
3,7 %
−4,3 ppRentabilita aktív
ROE
4,5 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,86
+180 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
74 tis. €
−35 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,5 %
+3,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
776 tis. €
+225 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
141,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,48 mil. € | 3,02 mil. € | 3,61 mil. € | 6,69 mil. € |
| Pridaná hodnota | 45 tis. € | 70 tis. € | 180 tis. € | 117 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,48 mil. € | 3,02 mil. € | 3,61 mil. € | 6,73 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | 38 tis. € | 90 tis. € | 56 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 340 € | 10 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 801 tis. € | 906 tis. € | 1,12 mil. € | 1,51 mil. € |
| Neobežný majetok | 45 tis. € | 275 tis. € | 256 tis. € | 462 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 45 tis. € | 275 tis. € | 256 tis. € | 367 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 95 tis. € |
| Obežný majetok | 756 tis. € | 631 tis. € | 869 tis. € | 1,05 mil. € |
| Zásoby | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 468 tis. € | 490 tis. € | 671 tis. € | 727 tis. € |
| Finančné účty | 278 tis. € | 131 tis. € | 188 tis. € | 303 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 801 tis. € | 906 tis. € | 1,12 mil. € | 1,51 mil. € |
| Vlastné imanie | 366 tis. € | 404 tis. € | 494 tis. € | 1,24 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 93 tis. € | 116 tis. € | 154 tis. € | 282 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | 38 tis. € | 90 tis. € | 56 tis. € |
| Záväzky | 435 tis. € | 502 tis. € | 630 tis. € | 271 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 435 tis. € | 502 tis. € | 630 tis. € | 271 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
107 registrovaných činností
Adresa Mierová 1966/6, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Komjatná 304, 03496 Komjatná, Slovenská republika
Adresa Mierová 1966/6, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Komjatná 304, 03496 Komjatná, Slovenská republika
Adresa Komjatná 304, 03496 Komjatná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MSGW s. r. o.
Humenské námestie 3730/4, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.