Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52121968・Sokolovská 178/10, 04011 Košice - mestská časť Západ・Založené 2019
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−590 €
−124 %Aktíva
13 tis. €
+0,0 %Vlastný kapitál
10 tis. €
−5,5 %Zadlženosť
19,0 %
+4,7 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-4,7 %
−24 ppRentabilita aktív
ROE
-5,8 %
−28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,88
−28 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−250 €
−109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-136,0 %
−148 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
10 tis. €
−5,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-51,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 3 000 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −250 € | −250 € | 2 750 € | −250 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 3 000 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −274 € | −250 € | 2 409 € | −590 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 341 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 621 € | 9 621 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 621 € | 9 621 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 600 € | 8 600 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 1 021 € | 1 021 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 621 € | 9 621 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 638 € | 8 388 € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 196 € |
| HV minulých rokov | 3 717 € | 3 442 € | 3 192 € | 5 601 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −274 € | −250 € | 2 409 € | −590 € |
| Záväzky | 983 € | 1 233 € | 1 804 € | 2 394 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 733 € | 983 € | 1 554 € | 2 144 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 250 € | 250 € | 250 € | 250 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Družstevná 76/4, 07214 Pavlovce nad Uhom, Slovenská republika
Adresa Homolova 6, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Homolova 6, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Družstevná 76/4, 07214 Pavlovce nad Uhom, Slovenská republika
Adresa Homolova 6, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Zámocká 26, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Za Hrádzou Development s.r.o.
Sokolovská 178/10, 04011 Košice - mestská časť Západ
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.