Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

RM fer s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52122387Ulica Pála Pathóa 474/14, 94354 SvodínZaložené 2019

Obrat 2025

19 tis. €

−6,1 %
IČO
52122387
DIČ
2120904225
IČ DPH
SK2120904225, podľa §4, registrácia od piatok 1. novembra 2019
Sídlo
RM fer s. r. o.Ulica Pála Pathóa 474/14 94354 Svodín
Dátum vzniku
utorok 1. januára 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/47200/N

Zisk 2025

−5 €

+100 %

Aktíva

57 tis. €

+0,8 %

Vlastný kapitál

55 tis. €

−0,0 %

Zadlženosť

3,1 %

+0,8 pp

Hrubá marža

65,1 %

+28 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+100 %
35 tis. €1 790 €8 170 €−1 178 €13 tis. €−6 439 €−5 €2019202020212022202320242025

Tržby

−3,7 %
81 tis. €24 tis. €49 tis. €24 tis. €50 tis. €20 tis. €19 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-0,0 %

+32 pp

Zisk / výnosy

ROA

-0,0 %

+11 pp

Rentabilita aktív

ROE

-0,0 %

+12 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

32,56

−21 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

335 €

+105 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

101,5 %

+107 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

51 tis. €

+8,9 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-21,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

81 tis. €201924 tis. €202049 tis. €202125 tis. €202251 tis. €202320 tis. €202419 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru24 tis. €50 tis. €20 tis. €19 tis. €
Pridaná hodnota11 tis. €28 tis. €7 253 €12 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti25 tis. €51 tis. €20 tis. €19 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 178 €13 tis. €−6 439 €−5 €
Daň z príjmov0 €3 348 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok4 502 €
  • Obežný majetok53 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie55 tis. €
  • Záväzky1 759 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom53 tis. €66 tis. €57 tis. €57 tis. €
Neobežný majetok372 €13 tis. €8 659 €4 502 €
Dlhodobý hmotný majetok372 €13 tis. €8 659 €4 502 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok53 tis. €53 tis. €48 tis. €53 tis. €
Zásoby38 €65 €32 €59 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky9 903 €453 €717 €974 €
Finančné účty43 tis. €53 tis. €47 tis. €52 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky53 tis. €66 tis. €57 tis. €57 tis. €
Vlastné imanie49 tis. €62 tis. €55 tis. €55 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov45 tis. €44 tis. €57 tis. €50 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 178 €13 tis. €−6 439 €−5 €
Záväzky4 035 €4 139 €1 292 €1 759 €
Dlhodobé záväzky67 €93 €123 €143 €
Krátkodobé záväzky3 827 €4 046 €1 169 €1 616 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy141 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

9 667 €346 €1 492 €0 €3 348 €340 €340 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie43,25 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • NástrojárstvoPlatné od štvrtok 16. marca 2023
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od utorok 1. januára 2019
  • KovoobrábaniePlatné od utorok 1. januára 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 1. januára 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od utorok 1. januára 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od utorok 1. januára 2019
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od utorok 1. januára 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 1. januára 2019

    Adresa Ulica Pála Pathóa 474/14, 94354 Svodín, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 1. januára 2019

    Adresa Ulica Pála Pathóa 474/14, 94354 Svodín, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 1. januára 2019

    Adresa Ulica Pála Pathóa 474/14, 94354 Svodín, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 1. januára 2019

    Adresa Ulica Pála Pathóa 474/14, 94354 Svodín, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/47200/N
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
RM fer s. r. o.

Sídlo spoločnosti

RM fer s. r. o.

Ulica Pála Pathóa 474/14, 94354 Svodín

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.