Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52139832・Grösslingová 4, 81 109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2018
Obrat 2025
22 tis. €
−34 %Zisk 2025
−10 tis. €
−874 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
67 tis. €
+46 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
5 261 €
−66 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
92,2 %
+26 ppZáväzky / aktíva celkomNedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.
Hrubá marža
-31,8 %
−37 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-45,4 %
−49 ppZisk / výnosy
Zisková marža
-45,4 %
−49 ppZisk / tržby
ROA
-15,1 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
-192,4 %
−201 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
-31,2 %
−35 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
-31,8 %
−37 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
−9 784 €
−689 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,5 %
−25 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 34 tis. € | 0 € | 34 tis. € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | −450 € | 1 780 € | −7 079 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 0 € | 34 tis. € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 10 tis. € | −546 € | 1 308 € | −10 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 785 € | 0 € | 354 € | 340 € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 14 tis. € | 46 tis. € | 67 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 20 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 20 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 14 tis. € | 46 tis. € | 48 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 35 tis. € | 37 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 5 397 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 5 205 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 14 tis. € | 46 tis. € | 67 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 5 261 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −492 € | 9 623 € | 9 077 € | 10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 10 tis. € | −546 € | 1 308 € | −10 tis. € |
| Záväzky | 2 375 € | 100 € | 31 tis. € | 62 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 13 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 2 375 € | 100 € | 30 tis. € | 48 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 98 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 250 € | 450 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
Registrácia od
sobota 20. júla 2024
Počet konečných užívateľov výhod
0
Stav registrácie
Vymazaná
Overuje: ROHUTNÝ&Spol., s.r.o.
14 registrovaných činností
Adresa Minoritská 476/12, 60200 Brno - Staré Brno, Česká republika
Adresa Husova č. p. 165/5, 60200 Brno, Česká republika
Adresa Klemensova 2516/5, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 3317/38B, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa J.Švermu 3, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Minoritská 476/12, 60200 Brno - Staré Brno, Česká republika
Adresa Husova č. p. 165/5, 60200 Brno, Česká republika
Adresa Klemensova 2516/5, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 3317/38B, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 3317/38B, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Štúrova 1438/59, 94111 Palárikovo, Slovenská republika
Adresa Jána Švermu 3, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa J.Švermu 3, 07101 Michalovce, Slovenská republika
2 zmeny v registri
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
House factory, s. r. o.
Grösslingová 4, 81 109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.