Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52140393・Černyševského 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2019
Obrat 2025
2 284 €
−22 %Zisk 2025
988 €
−31 %Aktíva
8 964 €
+17 %Vlastný kapitál
8 271 €
+14 %Zadlženosť
7,7 %
+3,1 ppHrubá marža
61,9 %
+0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
43,3 %
−5,8 ppZisk / výnosy
ROA
11,0 %
−7,8 ppRentabilita aktív
ROE
11,9 %
−7,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
26,13
+22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 328 €
−25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,6 %
+6,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 621 €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
66,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 495 € | 3 768 € | 2 926 € | 2 270 € |
| Pridaná hodnota | 144 € | 3 003 € | 1 801 € | 1 406 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 495 € | 3 768 € | 2 926 € | 2 284 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 137 € | 2 616 € | 1 434 € | 988 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 355 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 232 € | 6 219 € | 7 639 € | 8 964 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 232 € | 6 219 € | 7 639 € | 8 964 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 102 € | 0 € | 401 € | 87 € |
| Finančné účty | 3 130 € | 6 219 € | 7 238 € | 8 877 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 232 € | 6 219 € | 7 639 € | 8 964 € |
| Vlastné imanie | 3 232 € | 5 848 € | 7 282 € | 8 271 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 905 € | −1 775 € | 573 € | 2 008 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 137 € | 2 616 € | 1 434 € | 988 € |
| Záväzky | 0 € | 371 € | 357 € | 693 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 371 € | 357 € | 343 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 350 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Gallayova 1957/27, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Gallayova 1957/27, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Gallayova 1957/27, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Gallayova 1957/27, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ART MAISON s.r.o.
Černyševského 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.