Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52140598・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2019
Obrat 2025
550 €
−81 %Zisk 2025
−5 469 €
−2 360 %Aktíva
114 €
−98 %Vlastný kapitál
−283 €
−105 %Zadlženosť
348,3 %
+342 ppHrubá marža
-111,6 %
−133 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-994,4 %
−1 003 ppZisk / výnosy
ROA
-4 797,4 %
−4 802 ppRentabilita aktív
ROE
1 932,5 %
+1 928 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,30
−98 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 129 €
−981 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,6 %
−65 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−266 €
−105 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-54,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 704 € | 2 940 € | 550 € |
| Pridaná hodnota | −290 € | 704 € | 617 € | −614 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 704 € | 2 940 € | 550 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −746 € | 565 € | 242 € | −5 469 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 100 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 16 tis. € | 5 547 € | 114 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 16 tis. € | 5 547 € | 114 € |
| Zásoby | 15 tis. € | 15 tis. € | 4 426 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 116 € | 780 € | 1 121 € | 114 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 16 tis. € | 5 547 € | 114 € |
| Vlastné imanie | 4 377 € | 4 942 € | 5 185 € | −283 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 001 € | 5 002 € |
| HV minulých rokov | 93 € | −653 € | −116 € | 114 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −746 € | 565 € | 242 € | −5 469 € |
| Záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 362 € | 397 € |
| Dlhodobé záväzky | 17 € | 17 € | 17 € | 17 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 340 € | 380 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 27 € | 137 € | 5 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Mierová 1106/17, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Mierová 1106/17, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
SLOVPO s.r.o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.