Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52140920・Dénešova 61, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP・Založené 2019
Obrat 2025
360 €
−95 %Zisk 2025
−2 058 €
−136 %Aktíva
11 tis. €
−16 %Vlastný kapitál
11 tis. €
−16 %Zadlženosť
3,0 %
−0,4 ppHrubá marža
100,0 %
+21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-571,7 %
−643 ppZisk / výnosy
ROA
-18,0 %
−60 ppRentabilita aktív
ROE
-18,6 %
−62 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
33,58
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 718 €
−128 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-19,8 %
−27 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
−16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-42,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 22 tis. € | 8 440 € | 7 981 € | 360 € |
| Pridaná hodnota | −3 510 € | −6 320 € | 6 277 € | 360 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 22 tis. € | 8 440 € | 7 981 € | 360 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 607 € | −6 424 € | 5 705 € | −2 058 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 463 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 18 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 5 988 € | 9 983 € | 7 874 € |
| Finančné účty | 5 215 € | 5 071 € | 3 614 € | 3 542 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 18 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 7 429 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 12 tis. € | 8 853 € | 2 429 € | 8 134 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 607 € | −6 424 € | 5 705 € | −2 058 € |
| Záväzky | 3 780 € | 3 630 € | 463 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 780 € | 3 630 € | 463 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Dukelská 62/69, 08701 Giraltovce, Slovenská republika
Adresa Dukelská 62/69, 08701 Giraltovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
enekon s.r.o.
Dénešova 61, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.