Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52141730・Nedárska 633/20, 91925 Šúrovce・Založené 2019
Obrat 2025
15 tis. €
+119 %Zisk 2025
8 743 €
+514 %Aktíva
13 tis. €
+199 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+240 %Zadlženosť
5,7 %
−11 ppHrubá marža
-52,2 %
−93 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
59,2 %
+91 ppZisk / výnosy
ROA
66,6 %
+115 ppRentabilita aktív
ROE
70,6 %
+129 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,60
+131 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 083 €
+613 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
3,7 %
+23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
+225 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-35,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 395 € | 3 480 € | 6 730 € | 2 820 € |
| Pridaná hodnota | 5 740 € | 243 € | 2 755 € | −1 471 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 395 € | 3 480 € | 6 730 € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −9 232 € | −6 965 € | −2 112 € | 8 743 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 6 165 € | 4 393 € | 13 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 395 € | 3 125 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 395 € | 3 125 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 508 € | 3 040 € | 4 393 € | 13 tis. € |
| Zásoby | 7 € | 32 € | 165 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 717 € | 1 000 € | 2 119 € | 1 725 € |
| Finančné účty | 4 784 € | 2 008 € | 2 109 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 6 165 € | 4 393 € | 13 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 5 756 € | 3 644 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 7 221 € | 256 € | −1 856 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −9 232 € | −6 965 € | −2 112 € | 8 743 € |
| Záväzky | 2 181 € | 409 € | 749 € | 746 € |
| Dlhodobé záväzky | 173 € | 173 € | 173 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 008 € | 236 € | 576 € | 746 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Nedárska 633/20, 91925 Šúrovce, Slovenská republika
Adresa Nedárska 633/20, 91925 Šúrovce, Slovenská republika
Adresa Nedárska 633/20, 91925 Šúrovce, Slovenská republika
Adresa Nedárska 633/20, 91925 Šúrovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
HL Solutions s.r.o. v likvidácii
Nedárska 633/20, 91925 Šúrovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.