Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52142132・Jelačičova 501/10, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2019
Obrat 2024
21 tis. €
+564 %Zisk 2024
5 142 €
+138 %Aktíva
106 tis. €
+7,7 %Vlastný kapitál
103 tis. €
+5,2 %Zadlženosť
2,7 %
+2,3 ppHrubá marža
64,4 %
+120 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,0 %
+442 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
+19 ppRentabilita aktív
ROE
5,0 %
+19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
36,38
−87 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 608 €
+142 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
8,3 %
+8,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
96 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-24,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 58 tis. € | 69 tis. € | 3 228 € | 19 tis. € |
| Pridaná hodnota | 31 tis. € | 42 tis. € | −1 798 € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 58 tis. € | 70 tis. € | 3 228 € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 19 tis. € | 22 tis. € | −13 tis. € | 5 142 € |
| Daň z príjmov | 5 340 € | 7 088 € | 0 € | 466 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 0 € | 466 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 109 tis. € | 120 tis. € | 98 tis. € | 106 tis. € |
| Neobežný majetok | 39 tis. € | 21 tis. € | 14 tis. € | 7 512 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 39 tis. € | 21 tis. € | 14 tis. € | 7 512 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 70 tis. € | 98 tis. € | 84 tis. € | 98 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 50 tis. € | 42 tis. € | 35 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 58 tis. € | 48 tis. € | 42 tis. € | 64 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 12 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 109 tis. € | 120 tis. € | 98 tis. € | 106 tis. € |
| Vlastné imanie | 90 tis. € | 111 tis. € | 98 tis. € | 103 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 65 tis. € | 84 tis. € | 106 tis. € | 92 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 19 tis. € | 22 tis. € | −13 tis. € | 5 142 € |
| Záväzky | 19 tis. € | 8 126 € | 355 € | 2 805 € |
| Dlhodobé záväzky | 5 500 € | 5 500 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 14 tis. € | 2 626 € | 305 € | 2 705 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 50 € | 100 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Jelačičova 501/10, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Jelačičova 501/10, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Jelačičova 501/10, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Jelačičova 501/10, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Advokátska kancelária Mira Iuris, s.r.o.
Jelačičova 501/10, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.