Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

zruby-drevo P&P s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52149773Oravská Polhora 785, 02947 Oravská PolhoraZaložené 2019

Obrat 2025

298 tis. €

+165 %
IČO
52149773
DIČ
2120914620
IČ DPH
SK2120914620, podľa §4, registrácia od utorok 1. júna 2021
Sídlo
zruby-drevo P&P s. r. o.Oravská Polhora 785 02947 Oravská Polhora
Dátum vzniku
utorok 22. januára 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/71503/L

Zisk 2025

12 tis. €

+318 %

Aktíva

434 tis. €

+289 %

Vlastný kapitál

22 tis. €

+114 %

Zadlženosť

94,9 %

+4,2 pp

Hrubá marža

15,0 %

+4,5 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+318 %
−976 €65 €−2 196 €4 668 €967 €2 954 €12 tis. €2019202020212022202320242025

Tržby

+165 %
26 tis. €31 tis. €94 tis. €106 tis. €185 tis. €112 tis. €298 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

4,1 %

+1,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

2,8 %

+0,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

56,1 %

+27 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,75

−19 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

16 tis. €

+302 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,5 %

−3,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−97 tis. €

−1 059 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

50,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

26 tis. €201931 tis. €202094 tis. €2021106 tis. €2022185 tis. €2023112 tis. €2024298 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru106 tis. €185 tis. €112 tis. €298 tis. €
Pridaná hodnota29 tis. €9 631 €12 tis. €45 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti106 tis. €185 tis. €112 tis. €298 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení4 668 €967 €2 954 €12 tis. €
Daň z príjmov635 €470 €960 €3 374 €

Aktíva

  • Neobežný majetok146 tis. €
  • Obežný majetok288 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie22 tis. €
  • Záväzky412 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom69 tis. €81 tis. €111 tis. €434 tis. €
Neobežný majetok17 tis. €18 tis. €19 tis. €146 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok17 tis. €18 tis. €19 tis. €146 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok52 tis. €63 tis. €93 tis. €288 tis. €
Zásoby0 €19 tis. €26 tis. €26 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky5 464 €11 tis. €36 tis. €243 tis. €
Finančné účty47 tis. €33 tis. €31 tis. €19 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky69 tis. €81 tis. €111 tis. €434 tis. €
Vlastné imanie6 560 €7 527 €10 tis. €22 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−3 111 €1 324 €2 050 €4 239 €
HV za účtovné obdobie po zdanení4 668 €967 €2 954 €12 tis. €
Záväzky63 tis. €73 tis. €101 tis. €412 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky63 tis. €61 tis. €101 tis. €385 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €12 tis. €0 €17 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €11 €0 €635 €470 €960 €3 374 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

21 registrovaných činností

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyPlatné od štvrtok 17. marca 2022
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od štvrtok 17. marca 2022
  • Kuriérske službyPlatné od štvrtok 17. marca 2022
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťPlatné od štvrtok 17. marca 2022
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 17. marca 2022
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopravePlatné od štvrtok 17. marca 2022
  • Služby požičovníPlatné od štvrtok 17. marca 2022
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 17. marca 2022
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od utorok 22. januára 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 22. januára 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 22. januára 2019

    Adresa Jána Vojtaššáka 364/35, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika

  • Pavol PlevjakZaniknuté
    Konateľutorok 22. januára 2019 – streda 22. mája 2024

    Adresa Oravská Polhora 785, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 23. mája 2024

    Adresa Jána Vojtaššáka 364/35, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Pavol PlevjakZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 22. januára 2019 – streda 22. mája 2024

    Adresa Oravská Polhora 785, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/71503/L
Hlavná činnosť
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
zruby-drevo P&P s. r. o.

Sídlo spoločnosti

zruby-drevo P&P s. r. o.

Oravská Polhora 785, 02947 Oravská Polhora

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.