Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52151506・Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2019
Obrat 2025
1,37 mil. €
+83 %Zisk 2025
22 tis. €
+18 %Aktíva
681 tis. €
+54 %Vlastný kapitál
41 tis. €
+80 %Zadlženosť
94,0 %
−0,9 ppHrubá marža
2,6 %
−1,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
−0,9 ppZisk / výnosy
ROA
3,3 %
−1,0 ppRentabilita aktív
ROE
54,7 %
−29 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,01
−9,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
26 tis. €
+34 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,1 %
+12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 312 €
−92 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
59,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 348 tis. € | 320 tis. € | 748 tis. € | 1,36 mil. € |
| Pridaná hodnota | 6 785 € | 12 tis. € | 29 tis. € | 35 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 348 tis. € | 321 tis. € | 748 tis. € | 1,37 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 613 € | −2 311 € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 554 € | 0 € | 662 € | 3 972 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 130 tis. € | 222 tis. € | 441 tis. € | 681 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 884 € | 2 884 € | 23 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 884 € | 2 884 € | 23 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 127 tis. € | 219 tis. € | 418 tis. € | 643 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 tis. € | 219 tis. € | 270 tis. € | 573 tis. € |
| Finančné účty | 90 tis. € | 878 € | 149 tis. € | 70 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 130 tis. € | 222 tis. € | 441 tis. € | 681 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 029 € | 3 718 € | 23 tis. € | 41 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 510 € | 897 € | −1 530 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 613 € | −2 311 € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 124 tis. € | 219 tis. € | 419 tis. € | 641 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 62 tis. € | 157 tis. € | 377 tis. € | 640 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 61 tis. € | 61 tis. € | 42 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
44 registrovaných činností
Adresa Karola Kuzmányho 1979 / 18, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Nad Laborcom 1777 / 38, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Karola Kuzmányho 1979/18, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Nad Laborcom 1777 / 38, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
CiBAK, s.r.o.
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.