Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52158632・Kostolná 99/31, 01003 Žilina - Zástranie・Založené 2019
Obrat 2024
177 tis. €
−41 %Zisk 2024
16 tis. €
+967 %Aktíva
82 tis. €
−35 %Vlastný kapitál
49 tis. €
+58 %Zadlženosť
40,1 %
−35 ppHrubá marža
26,1 %
+8,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,2 %
+9,8 ppZisk / výnosy
ROA
19,7 %
+21 ppRentabilita aktív
ROE
32,9 %
+39 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,02
+66 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
19 tis. €
+1 118 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,7 %
−208 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
33 tis. €
+65 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 235 tis. € | 312 tis. € | 297 tis. € | 172 tis. € |
| Pridaná hodnota | 41 tis. € | 15 tis. € | 53 tis. € | 45 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 235 tis. € | 321 tis. € | 297 tis. € | 177 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 187 € | 3 161 € | −1 867 € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 883 € | 1 271 € | 3 406 € | 2 562 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 134 tis. € | 162 tis. € | 125 tis. € | 82 tis. € |
| Neobežný majetok | 41 tis. € | 41 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 41 tis. € | 41 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 93 tis. € | 121 tis. € | 114 tis. € | 66 tis. € |
| Zásoby | 17 tis. € | 40 tis. € | 2 046 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 64 tis. € | 51 tis. € | 102 tis. € | 46 tis. € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 30 tis. € | 10 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 134 tis. € | 162 tis. € | 125 tis. € | 82 tis. € |
| Vlastné imanie | 30 tis. € | 33 tis. € | 31 tis. € | 49 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 15 tis. € | 24 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 187 € | 3 161 € | −1 867 € | 16 tis. € |
| Záväzky | 104 tis. € | 129 tis. € | 94 tis. € | 33 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 84 tis. € | 129 tis. € | 94 tis. € | 33 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Adresa Jozefa Gabčíka 569/36, 01313 Rajecké Teplice, Slovenská republika
Adresa Kostolná 99/31, 01003 Žilina - Zástranie, Slovenská republika
Adresa Kostolná 99/31, 01003 Žilina - Zástranie, Slovenská republika
Adresa Jozefa Gabčíka 569/36, 01313 Rajecké Teplice, Slovenská republika
Adresa Kostolná 99/31, 01003 Žilina - Zástranie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.