Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ELAZA, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52169570Horná Súča 133, 91333 Horná SúčaZaložené 2019

Obrat 2025

105 tis. €

+8,2 %
IČO
52169570
DIČ
2120930009
IČ DPH
SK2120930009, podľa §4, registrácia od streda 1. januára 2020
Sídlo
ELAZA, s. r. o.Horná Súča 133 91333 Horná Súča
Dátum vzniku
sobota 9. februára 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/37765/R

Zisk 2025

861 €

−83 %

Aktíva

48 tis. €

+17 %

Vlastný kapitál

8 640 €

+11 %

Zadlženosť

82,1 %

+0,9 pp

Hrubá marža

21,2 %

−1,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−83 %
5 850 €971 €−6 690 €4 054 €−16 tis. €4 980 €861 €2019202020212022202320242025

Tržby

+7,7 %
61 tis. €89 tis. €41 tis. €28 tis. €36 tis. €97 tis. €105 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,8 %

−4,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,8 %

−10 pp

Rentabilita aktív

ROE

10,0 %

−54 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,99

+26 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

1 821 €

−69 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

52,7 %

+37 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

25 tis. €

+12 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

9,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

61 tis. €201989 tis. €202041 tis. €202128 tis. €202236 tis. €202397 tis. €2024105 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru28 tis. €36 tis. €97 tis. €105 tis. €
Pridaná hodnota6 036 €−1 690 €22 tis. €22 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti28 tis. €36 tis. €97 tis. €105 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení4 054 €−16 tis. €4 980 €861 €
Daň z príjmov398 €0 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok10 tis. €
  • Obežný majetok38 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie8 640 €
  • Záväzky40 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom13 tis. €18 tis. €41 tis. €48 tis. €
Neobežný majetok5 833 €4 083 €2 334 €10 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok5 833 €4 083 €2 334 €10 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok6 983 €14 tis. €39 tis. €38 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €4 058 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 523 €8 007 €33 tis. €21 tis. €
Finančné účty3 460 €6 208 €5 778 €13 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky13 tis. €18 tis. €41 tis. €48 tis. €
Vlastné imanie9 185 €2 798 €7 779 €8 640 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−210 €3 684 €−13 tis. €−7 721 €
HV za účtovné obdobie po zdanení4 054 €−16 tis. €4 980 €861 €
Záväzky3 631 €16 tis. €33 tis. €40 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €52 €106 €9 813 €
Krátkodobé záväzky3 631 €4 711 €16 tis. €13 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €737 €996 €1 042 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 623 €141 €0 €398 €0 €960 €960 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie874,32 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

24 registrovaných činností

  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Dizajnérske činnostiPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Inštalácia a opravy chladiarenských zariadeníPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 9. februára 2019
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťPlatné od sobota 9. februára 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 9. februára 2019

    Adresa Horná Súča 133, 91333 Horná Súča, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 9. februára 2019

    Adresa Horná Súča 133, 91333 Horná Súča, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/37765/R
Hlavná činnosť
Elektrická inštalácia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
ELAZA, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

ELAZA, s. r. o.

Horná Súča 133, 91333 Horná Súča

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.