Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Vbau1 s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 52183475Karpatská 5358, 05801 PopradZaložené 2019

Obrat 2025

855 tis. €

+18 %
IČO
52183475
DIČ
2120921022
IČ DPH
SK2120921022, podľa §4, registrácia od streda 21. decembra 2022
Sídlo
Vbau1 s.r.o.Karpatská 5358 05801 Poprad
Dátum vzniku
streda 30. januára 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/45382/P

Zisk 2025

4 938 €

−14 %

Aktíva

306 tis. €

+13 %

Vlastný kapitál

26 tis. €

+24 %

Zadlženosť

91,6 %

−0,7 pp

Hrubá marža

39,7 %

+2,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−14 %
0 €0 €0 €−1 910 €12 tis. €5 768 €4 938 €2019202020212022202320242025

Tržby

+14 %
0 €0 €0 €75 tis. €569 tis. €724 tis. €824 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,6 %

−0,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,6 %

−0,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

19,1 %

−8,5 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,03

−27 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

9 866 €

−0,2 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

49,9 %

+8,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

4 905 €

−89 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

122,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20190 €20200 €202175 tis. €2022580 tis. €2023728 tis. €2024855 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru75 tis. €569 tis. €724 tis. €824 tis. €
Pridaná hodnota−66 €267 tis. €267 tis. €327 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti75 tis. €580 tis. €728 tis. €855 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 910 €12 tis. €5 768 €4 938 €
Daň z príjmov55 €5 623 €4 113 €4 928 €

Aktíva

  • Neobežný majetok129 tis. €
  • Obežný majetok177 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie26 tis. €
  • Záväzky281 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom49 tis. €211 tis. €270 tis. €306 tis. €
Neobežný majetok14 tis. €99 tis. €117 tis. €129 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok14 tis. €99 tis. €117 tis. €129 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok35 tis. €112 tis. €153 tis. €177 tis. €
Zásoby0 €0 €310 €397 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky4 462 €32 tis. €118 tis. €83 tis. €
Finančné účty30 tis. €80 tis. €36 tis. €94 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky49 tis. €211 tis. €270 tis. €306 tis. €
Vlastné imanie3 090 €15 tis. €21 tis. €26 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €−1 910 €9 646 €15 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 910 €12 tis. €5 768 €4 938 €
Záväzky46 tis. €196 tis. €249 tis. €281 tis. €
Dlhodobé záväzky26 tis. €65 tis. €90 tis. €69 tis. €
Krátkodobé záväzky19 tis. €66 tis. €109 tis. €172 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €48 tis. €38 tis. €28 tis. €
Rezervy450 €16 tis. €12 tis. €10 tis. €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €0 €55 €5 623 €4 113 €4 928 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

20 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 16. februára 2023
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od štvrtok 16. februára 2023
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 16. februára 2023
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 16. februára 2023
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopravePlatné od štvrtok 16. februára 2023
  • Výroba koksu a rafinovaných ropných produktovPlatné od štvrtok 16. februára 2023
  • Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaPlatné od utorok 26. februára 2019
  • Administratívne službyPlatné od streda 30. januára 2019
  • Činnosť informačných kanceláriíPlatné od streda 30. januára 2019
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od streda 30. januára 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod pondelok 10. októbra 2022

    Adresa Ulica svätého Mateja 4344/24, 05951 Poprad, Slovenská republika

  • Konateľod streda 30. januára 2019

    Adresa Bartókova 6, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 8. novembra 2022

    Adresa Bartókova 6, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 8. novembra 2022

    Adresa Ulica svätého Mateja 4344/24, 05951 Poprad, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Jaroslav VozarZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 30. januára 2019 – pondelok 7. novembra 2022

    Adresa Bartókova 6, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/45382/P
Hlavná činnosť
Služby poskytované v lesníctve
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Vbau1 s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Vbau1 s.r.o.

Karpatská 5358, 05801 Poprad

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.