Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52183785・Šoltésovej 346/1, 017 01 Považská Bystrica・Založené 2019
Obrat 2025
700 tis. €
−23 %Zisk 2025
68 tis. €
−42 %Aktíva
799 tis. €
+55 %Vlastný kapitál
247 tis. €
+38 %Zadlženosť
68,0 %
+2,7 ppHrubá marža
40,4 %
+8,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,7 %
−3,3 ppZisk / výnosy
ROA
8,5 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
27,7 %
−39 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,49
+2,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
88 tis. €
−42 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,4 %
+0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
207 tis. €
+53 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 197 tis. € | 307 tis. € | 909 tis. € | 700 tis. € |
| Pridaná hodnota | 105 tis. € | 117 tis. € | 286 tis. € | 282 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 197 tis. € | 307 tis. € | 911 tis. € | 700 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 11 tis. € | 118 tis. € | 68 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 924 € | 2 870 € | 34 tis. € | 20 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 158 tis. € | 143 tis. € | 514 tis. € | 799 tis. € |
| Neobežný majetok | 52 tis. € | 41 tis. € | 84 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 52 tis. € | 41 tis. € | 84 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 106 tis. € | 101 tis. € | 430 tis. € | 625 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 23 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 37 tis. € | 411 tis. € | 624 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 71 tis. € | 65 tis. € | 19 tis. € | 1 270 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 74 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 158 tis. € | 143 tis. € | 514 tis. € | 799 tis. € |
| Vlastné imanie | 48 tis. € | 60 tis. € | 178 tis. € | 247 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 500 € |
| HV minulých rokov | 30 tis. € | 44 tis. € | 55 tis. € | 173 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 11 tis. € | 118 tis. € | 68 tis. € |
| Záväzky | 110 tis. € | 82 tis. € | 336 tis. € | 544 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 20 tis. € | 10 tis. € | 35 tis. € | 45 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 90 tis. € | 72 tis. € | 295 tis. € | 418 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 74 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 5 788 € | 7 068 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 9 138 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Štefánikova trieda 4/7, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2002/5, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Štefánikova trieda 4/7, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2002/5, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.