Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52187438・Kubranská 252/165, 911 01 Trenčín・Založené 2019
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−8 938 €
+46 %Aktíva
92 €
−99 %Vlastný kapitál
−4 454 €
−199 %Zadlženosť
4 941,3 %
+4 893 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-9 715,2 %
−9 523 ppRentabilita aktív
ROE
200,7 %
+573 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−99 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 598 €
+47 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,0 %
−1,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 454 €
−199 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-73,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 895 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 6 491 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 895 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 516 € | −6 763 € | −17 tis. € | −8 938 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 32 tis. € | 25 tis. € | 8 690 € | 92 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 32 tis. € | 25 tis. € | 8 690 € | 92 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 32 tis. € | 25 tis. € | 8 598 € | 0 € |
| Finančné účty | 160 € | 156 € | 92 € | 92 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 32 tis. € | 25 tis. € | 8 690 € | 92 € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 19 tis. € | 4 484 € | −4 454 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 789 € | −2 727 € | −9 490 € | −26 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 516 € | −6 763 € | −17 tis. € | −8 938 € |
| Záväzky | 6 007 € | 6 087 € | 4 206 € | 4 546 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 007 € | 6 087 € | 4 206 € | 4 546 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Kubranská 252/165, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Kátlina 634, 01802 Dolná Mariková, Slovenská republika
Adresa Kubranská 252/165, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Kátlina 634, 01802 Dolná Mariková, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.