Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

W-Mont obchod s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 52194884Močiar 621/38, 98001 Rimavské JanovceZaložené 2019

Obrat 2025

617 tis. €

+94 %
IČO
52194884
DIČ
2120933034
IČ DPH
SK2120933034, podľa §4, registrácia od piatok 15. marca 2019
Sídlo
W-Mont obchod s.r.o.Močiar 621/38 98001 Rimavské Janovce
Dátum vzniku
sobota 9. februára 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/35929/S

Zisk 2025

48 tis. €

+1 575 %

Aktíva

87 tis. €

+4,3 %

Vlastný kapitál

14 tis. €

+126 %

Zadlženosť

83,8 %

−8,7 pp

Hrubá marža

13,8 %

+14 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+1 575 %
−1 230 €4 311 €−4 533 €−4 272 €5 277 €2 871 €48 tis. €2019202020212022202320242025

Tržby

+112 %
49 tis. €83 tis. €86 tis. €118 tis. €207 tis. €291 tis. €617 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

7,8 %

+6,9 pp

Zisk / výnosy

ROA

55,5 %

+52 pp

Rentabilita aktív

ROE

343,3 %

+297 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,79

−28 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

62 tis. €

+1 196 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

22,6 %

−18 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

40 tis. €

+13 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

52,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

49 tis. €201983 tis. €202086 tis. €2021118 tis. €2022207 tis. €2023319 tis. €2024617 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru118 tis. €207 tis. €291 tis. €617 tis. €
Pridaná hodnota18 tis. €36 tis. €−640 €85 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti118 tis. €207 tis. €319 tis. €617 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−4 272 €5 277 €2 871 €48 tis. €
Daň z príjmov0 €1 909 €1 920 €14 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok24 tis. €
  • Obežný majetok63 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie14 tis. €
  • Záväzky73 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom98 tis. €94 tis. €83 tis. €87 tis. €
Neobežný majetok54 tis. €32 tis. €35 tis. €24 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok54 tis. €32 tis. €35 tis. €24 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok44 tis. €61 tis. €48 tis. €63 tis. €
Zásoby35 tis. €5 215 €4 688 €5 215 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 108 €23 tis. €20 tis. €19 tis. €
Finančné účty5 696 €33 tis. €23 tis. €39 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky98 tis. €94 tis. €83 tis. €87 tis. €
Vlastné imanie−725 €3 340 €6 210 €14 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−1 453 €−6 937 €−1 661 €−39 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−4 272 €5 277 €2 871 €48 tis. €
Záväzky99 tis. €90 tis. €77 tis. €73 tis. €
Dlhodobé záväzky40 tis. €26 tis. €22 tis. €11 tis. €
Krátkodobé záväzky22 tis. €38 tis. €13 tis. €23 tis. €
Bankové úvery dlhodobé23 tis. €16 tis. €2 659 €12 tis. €
Bankové úvery krátkodobé14 tis. €10 tis. €40 tis. €27 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €939 €0 €0 €1 909 €1 920 €14 tis. €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od utorok 14. apríla 2026
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od utorok 14. apríla 2026
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopravePlatné od utorok 14. apríla 2026
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovPlatné od utorok 14. apríla 2026
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/Platné od sobota 9. februára 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od sobota 9. februára 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od sobota 9. februára 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod sobota 9. februára 2019

    Adresa Daxnerova 1109, 98061 Tisovec, Slovenská republika

  • Zdenko ĽaudárZaniknuté
    Konateľsobota 9. februára 2019 – pondelok 8. apríla 2024

    Adresa Močiar 621/38, 98001 Rimavské Janovce, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 9. apríla 2024

    Adresa Daxnerova 1109, 98061 Tisovec, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Radko ĽaudárZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 9. februára 2019 – pondelok 8. apríla 2024

    Adresa Daxnerova 1109, 98061 Tisovec, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Zdenko ĽaudárZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 9. februára 2019 – pondelok 8. apríla 2024

    Adresa Močiar 621/38, 98001 Rimavské Janovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/35929/S
Hlavná činnosť
Obrábanie kovov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
W-Mont obchod s.r.o.

Sídlo spoločnosti

W-Mont obchod s.r.o.

Močiar 621/38, 98001 Rimavské Janovce

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.