Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52196348・Nitrianska 346, 955 01 Chrabrany・Založené 2019
Obrat 2025
254 tis. €
+7,9 %Zisk 2025
2 461 €
−11 %Aktíva
128 tis. €
+1,1 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+14 %Zadlženosť
84,7 %
−1,8 ppHrubá marža
35,4 %
+4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
−0,2 ppZisk / výnosy
ROA
1,9 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
12,5 %
−3,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,65
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 381 €
+7,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
43,8 %
+12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−36 tis. €
−519 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 125 tis. € | 186 tis. € | 235 tis. € | 244 tis. € |
| Pridaná hodnota | 42 tis. € | 57 tis. € | 72 tis. € | 86 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 128 tis. € | 186 tis. € | 235 tis. € | 254 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 798 € | 326 € | 2 775 € | 2 461 € |
| Daň z príjmov | 133 € | 256 € | 1 311 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 105 tis. € | 134 tis. € | 127 tis. € | 128 tis. € |
| Neobežný majetok | 24 tis. € | 44 tis. € | 35 tis. € | 62 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 24 tis. € | 44 tis. € | 35 tis. € | 62 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 80 tis. € | 90 tis. € | 92 tis. € | 67 tis. € |
| Zásoby | 33 tis. € | 36 tis. € | 20 tis. € | 4 168 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 35 tis. € | 21 tis. € | 35 tis. € |
| Finančné účty | 37 tis. € | 19 tis. € | 52 tis. € | 27 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 105 tis. € | 134 tis. € | 127 tis. € | 128 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 7 188 € | 8 987 € | 9 313 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 798 € | 326 € | 2 775 € | 2 461 € |
| Záväzky | 91 tis. € | 119 tis. € | 110 tis. € | 109 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 577 € | 4 540 € | 1 432 € | 719 € |
| Krátkodobé záväzky | 61 tis. € | 99 tis. € | 98 tis. € | 103 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 15 tis. € | 9 007 € | 2 976 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 6 031 € | 6 031 € | 6 031 € | 2 976 € |
| Rezervy | 486 € | 1 099 € | 1 275 € | 1 840 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Topoľčianska 267/4, 95501 Chrabrany, Slovenská republika
Adresa Strečianska 3059/9, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Topoľčianska 267/4, 95501 Chrabrany, Slovenská republika
Adresa Chrabrany 346, 95501 Chrabrany, Slovenská republika
Adresa Strečianska 3059/9, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.