Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52197557・Osádka 84, 02601 Osádka・Založené 2019
Obrat 2025
114 tis. €
−32 %Zisk 2025
3 632 €
−20 %Aktíva
29 tis. €
−4,2 %Vlastný kapitál
23 tis. €
+19 %Zadlženosť
20,5 %
−15 ppHrubá marža
20,5 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,2 %
+0,5 ppZisk / výnosy
ROA
12,5 %
−2,5 ppRentabilita aktív
ROE
15,7 %
−7,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,89
+75 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 597 €
−20 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
23 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 157 tis. € | 153 tis. € | 168 tis. € | 114 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 157 tis. € | 153 tis. € | 168 tis. € | 114 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 346 € | 4 403 € | 4 536 € | 3 632 € |
| Daň z príjmov | 357 € | 1 170 € | 1 206 € | 965 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 17 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 17 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € |
| Zásoby | 1 056 € | 1 056 € | 2 280 € | 1 952 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 702 € | 497 € | 656 € | 2 454 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 15 tis. € | 27 tis. € | 25 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 17 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 158 € | 5 504 € | 9 907 € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 346 € | 4 403 € | 4 536 € | 3 632 € |
| Záväzky | 4 722 € | 1 591 € | 11 tis. € | 5 957 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 722 € | 1 591 € | 11 tis. € | 5 957 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Osádka 84, 02601 Osádka, Slovenská republika
Adresa Osádka 84, 02601 Osádka, Slovenská republika
Adresa Osádka 84, 02601 Osádka, Slovenská republika
Adresa Osádka 84, 02601 Osádka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.