Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52202607・Smrdáky 31, 90603 Smrdáky・Založené 2019
Obrat 2025
398 tis. €
−19 %Zisk 2025
−23 tis. €
−159 %Aktíva
101 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
3 796 €
−40 %Zadlženosť
96,3 %
+1,8 ppHrubá marža
53,9 %
+5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-5,7 %
−3,9 ppZisk / výnosy
ROA
-22,2 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
-593,0 %
−455 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,71
−15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−21 tis. €
−204 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-9,3 %
+19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
42 tis. €
−27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 412 tis. € | 402 tis. € | 489 tis. € | 398 tis. € |
| Pridaná hodnota | 192 tis. € | 204 tis. € | 236 tis. € | 215 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 412 tis. € | 402 tis. € | 489 tis. € | 398 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −38 tis. € | −23 tis. € | −8 694 € | −23 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 40 tis. € | 90 tis. € | 114 tis. € | 101 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 40 tis. € | 90 tis. € | 114 tis. € | 101 tis. € |
| Zásoby | 806 € | 15 tis. € | 2 075 € | 1 360 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 75 tis. € | 112 tis. € | 100 tis. € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 458 € | 20 € | 198 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 40 tis. € | 90 tis. € | 114 tis. € | 101 tis. € |
| Vlastné imanie | −23 tis. € | 4 319 € | 6 306 € | 3 796 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 10 tis. € | 12 tis. € | 0 € | 21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −38 tis. € | −23 tis. € | −8 694 € | −23 tis. € |
| Záväzky | 63 tis. € | 86 tis. € | 108 tis. € | 97 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 45 tis. € | 62 tis. € | 56 tis. € | 59 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 3 262 € | 15 tis. € | 7 465 € |
| Rezervy | 3 011 € | 5 830 € | 6 529 € | 638 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Smrdáky 31, 90603 Smrdáky, Slovenská republika
Adresa Smrdáky 31, 90603 Smrdáky, Slovenská republika
Adresa Smrdáky 31, 90603 Smrdáky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.