Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52208206・Dúbravská cesta 2, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2019
Obrat 2025
34 tis. €
−9,2 %Zisk 2025
5 450 €
+7 178 %Aktíva
51 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
5 627 €
+3 097 %Zadlženosť
88,9 %
−11 ppHrubá marža
-5,7 %
−28 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,9 %
+16 ppZisk / výnosy
ROA
10,8 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
96,9 %
+141 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,44
+0,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 804 €
+1 895 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
6,1 %
−120 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
28 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-22,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 56 tis. € | 23 tis. € | 38 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | −6 866 € | 8 506 € | −1 147 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 56 tis. € | 23 tis. € | 38 tis. € | 34 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 229 € | −21 tis. € | −77 € | 5 450 € |
| Daň z príjmov | 969 € | 0 € | 368 € | 354 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 76 tis. € | 61 tis. € | 57 tis. € | 51 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 3 902 € | 2 888 € | 2 536 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 3 902 € | 2 888 € | 2 536 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 76 tis. € | 57 tis. € | 54 tis. € | 48 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 52 tis. € | 45 tis. € | 37 tis. € | 25 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 4 138 € | 9 965 € | 17 tis. € |
| Finančné účty | 8 061 € | 7 889 € | 7 398 € | 6 285 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 76 tis. € | 61 tis. € | 57 tis. € | 51 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 253 € | 176 € | 5 627 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 13 tis. € | −8 247 € | −8 323 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 229 € | −21 tis. € | −77 € | 5 450 € |
| Záväzky | 57 tis. € | 61 tis. € | 57 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 189 € | 54 € | 1 155 € | 176 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 37 tis. € | 32 tis. € | 25 tis. € | 20 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 16 € | 5 510 € | 4 922 € | 4 419 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Dolné Dubové 92, 91952 Dolné Dubové, Slovenská republika
Adresa Dolné Dubové 179, 91952 Dolné Dubové, Slovenská republika
Adresa Dolné Dubové 92, 91952 Dolné Dubové, Slovenská republika
Adresa Dolné Dubové 179, 91952 Dolné Dubové, Slovenská republika
Adresa Dolné Dubové 92, 91952 Dolné Dubové, Slovenská republika
Adresa Dolné Dubové 179, 91952 Dolné Dubové, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
HEROES-EB, s. r. o.
Dúbravská cesta 2, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.