Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52210901・Vidlicová 14266/49, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2019
Obrat 2025
1,51 mil. €
−18 %Zisk 2025
108 tis. €
−43 %Aktíva
654 tis. €
+7,5 %Vlastný kapitál
507 tis. €
+27 %Zadlženosť
22,5 %
−12 ppHrubá marža
31,6 %
+2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,1 %
−3,1 ppZisk / výnosy
ROA
16,5 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
21,3 %
−26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,46
+163 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
141 tis. €
−43 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,5 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
435 tis. €
+60 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,34 mil. € | 1,34 mil. € | 1,81 mil. € | 1,47 mil. € |
| Pridaná hodnota | 501 tis. € | 322 tis. € | 518 tis. € | 463 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,34 mil. € | 1,34 mil. € | 1,85 mil. € | 1,51 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 237 tis. € | 73 tis. € | 189 tis. € | 108 tis. € |
| Daň z príjmov | 56 tis. € | 22 tis. € | 58 tis. € | 33 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 56 tis. € | 22 tis. € | 58 tis. € | 33 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 850 tis. € | 937 tis. € | 608 tis. € | 654 tis. € |
| Neobežný majetok | 52 tis. € | 88 tis. € | 189 tis. € | 150 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 37 tis. € | 88 tis. € | 189 tis. € | 150 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 15 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 798 tis. € | 849 tis. € | 419 tis. € | 502 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 25 tis. € | 43 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 192 tis. € | 197 tis. € | 176 tis. € | 201 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 581 tis. € | 609 tis. € | 244 tis. € | 301 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 573 € | 247 € | 2 052 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 850 tis. € | 937 tis. € | 608 tis. € | 654 tis. € |
| Vlastné imanie | 793 tis. € | 866 tis. € | 399 tis. € | 507 tis. € |
| Základné imanie | 5 244 € | 5 244 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 744 € | 744 € |
| HV minulých rokov | 550 tis. € | 787 tis. € | 205 tis. € | 393 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 237 tis. € | 73 tis. € | 189 tis. € | 108 tis. € |
| Záväzky | 57 tis. € | 71 tis. € | 209 tis. € | 147 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 28 tis. € | 50 tis. € | 63 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 33 tis. € | 31 tis. € | 148 tis. € | 67 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 115 € |
| Rezervy | 9 246 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Vidlicová 14266/49, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vidlicová 14266/49, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Jelšová 5107/26, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Vidlicová 14266/49, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Vidlicová 14266/49, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Jelšová 5107/26, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Jelšová 5107/26, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Jelšová 5107/26, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
EDUprofiPHARM, s.r.o.
Vidlicová 14266/49, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.