Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52211550・Trenčianska 53, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2019
Obrat 2024
0 €
Zisk 2024
−574 €
+67 %Aktíva
3 309 €
−56 %Vlastný kapitál
2 669 €
−18 %Zadlženosť
19,3 %
−37 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-17,3 %
+6,1 ppRentabilita aktív
ROE
-21,5 %
+33 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,69
+98 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−234 €
+87 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-145,3 %
−145 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 082 €
−28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−1 722 €
+69 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | −1 672 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 0 € | −1 757 € | −574 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 5 000 € | 7 479 € | 3 309 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 1 737 € | 1 587 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 1 737 € | 1 587 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 5 000 € | 5 742 € | 1 722 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 248 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 000 € | 5 000 € | 5 494 € | 1 722 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 5 000 € | 7 479 € | 3 309 € |
| Vlastné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 3 243 € | 2 669 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | −1 757 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 0 € | −1 757 € | −574 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 4 236 € | 640 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 4 236 € | 640 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
36 registrovaných činností
Adresa Rovniankova 1667/14, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Jadrová 3226/1, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Urpínska 4035/4, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Jadrová 3226/1, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Urpínska 4035/4, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Hrobákova 1637/9, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
A&T Guns s.r.o.
Trenčianska 53, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.