Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52219780・Starý Smokovec 198, 06201 Vysoké Tatry・Založené 2019
Obrat 2025
55 tis. €
+42 %Zisk 2025
415 €
+108 %Aktíva
3 670 €
+21 %Vlastný kapitál
−5 336 €
+7,2 %Zadlženosť
245,4 %
−43 ppHrubá marža
18,3 %
+21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,8 %
+15 ppZisk / výnosy
ROA
11,3 %
+190 ppRentabilita aktív
ROE
-7,8 %
−102 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,41
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
755 €
+115 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
45,0 %
+52 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−5 285 €
−64 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 41 tis. € | 39 tis. € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 358 € | 5 543 € | −1 153 € | 9 030 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 41 tis. € | 39 tis. € | 55 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 367 € | 1 775 € | −5 447 € | 415 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 381 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 381 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 988 € | 5 445 € | 3 045 € | 3 670 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 988 € | 5 371 € | 3 045 € | 3 670 € |
| Zásoby | 1 625 € | 1 929 € | 2 011 € | 1 865 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 363 € | 3 442 € | 1 034 € | 1 805 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 74 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 988 € | 5 445 € | 3 045 € | 3 670 € |
| Vlastné imanie | −2 079 € | −305 € | −5 752 € | −5 336 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 30 € | 30 € | 119 € | 119 € |
| HV minulých rokov | −1 742 € | −7 110 € | −5 424 € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 367 € | 1 775 € | −5 447 € | 415 € |
| Záväzky | 5 067 € | 5 750 € | 8 797 € | 9 006 € |
| Dlhodobé záväzky | 24 € | 25 € | 25 € | 51 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 043 € | 5 725 € | 6 272 € | 8 955 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 1 000 € | 0 € | 2 500 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Vrbovská 999/77, 05971 Ľubica, Slovenská republika
Adresa Nový Smokovec 19198, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Adresa Nový Smokovec 61, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Adresa Nový Smokovec 19198, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Adresa Nový Smokovec 61, 06201 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.