Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52225585・Mlynská 839/27, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2019
Obrat 2025
7 436 €
−31 %Zisk 2025
−3 692 €
−171 %Aktíva
404 tis. €
−2,2 %Vlastný kapitál
−4 613 €
−401 %Zadlženosť
101,1 %
+0,9 ppHrubá marža
70,0 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-49,7 %
−37 ppZisk / výnosy
ROA
-0,9 %
−0,6 ppRentabilita aktív
ROE
80,0 %
−68 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,13
+0,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 352 €
−227 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-10,1 %
+23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−357 tis. €
+1,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 990 € | 5 950 € | 10 tis. € | 7 386 € |
| Pridaná hodnota | −766 € | −1 743 € | 7 188 € | 5 167 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 990 € | 5 950 € | 11 tis. € | 7 436 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −766 € | −1 817 € | −1 364 € | −3 692 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 446 tis. € | 429 tis. € | 413 tis. € | 404 tis. € |
| Neobežný majetok | 369 tis. € | 369 tis. € | 361 tis. € | 352 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 369 tis. € | 369 tis. € | 361 tis. € | 352 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 77 tis. € | 60 tis. € | 52 tis. € | 52 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 71 tis. € | 47 tis. € | 47 tis. € | 47 tis. € |
| Finančné účty | 6 110 € | 13 tis. € | 5 338 € | 4 754 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 446 tis. € | 429 tis. € | 413 tis. € | 404 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 259 € | 443 € | −921 € | −4 613 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 975 € | −2 740 € | −4 557 € | −5 921 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −766 € | −1 817 € | −1 364 € | −3 692 € |
| Záväzky | 444 tis. € | 429 tis. € | 414 tis. € | 408 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 444 tis. € | 429 tis. € | 414 tis. € | 408 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Kavečianska cesta 7347/30C, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Kavečianska cesta 7347/30C, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Plzenská 1771/35, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Park Duklianskych obetí 194/1, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Kavečianska cesta 7347/30C, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Kavečianska cesta 7347/30C, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Adresa Plzenská 1771/35, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Park Duklianskych obetí 194/1, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Peanuts s.r.o.
Mlynská 839/27, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.