Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52227685・Mliekárenská 893/5, 982 01 Tornaľa・Založené 2019
Obrat 2025
8 505 €
−91 %Zisk 2025
−15 tis. €
−333 %Aktíva
24 tis. €
−40 %Vlastný kapitál
5 076 €
−75 %Zadlženosť
78,8 %
+29 ppHrubá marža
-138,0 %
−154 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-175,2 %
−182 ppZisk / výnosy
ROA
-62,2 %
−78 ppRentabilita aktív
ROE
-293,5 %
−326 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,79
−41 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−15 tis. €
−274 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,3 %
−26 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
10 tis. €
−60 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 82 tis. € | 67 tis. € | 94 tis. € | 8 505 € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 7 427 € | 16 tis. € | −12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 82 tis. € | 67 tis. € | 94 tis. € | 8 505 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 667 € | 2 081 € | 6 407 € | −15 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 617 € | 942 € | 1 979 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 617 € | 942 € | 1 979 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 15 tis. € | 40 tis. € | 24 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 15 tis. € | 30 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 110 € | 129 € | 5 436 € | 129 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 15 tis. € | 24 tis. € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 15 tis. € | 40 tis. € | 24 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € | 5 076 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −1 178 € | 6 489 € | 8 070 € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 667 € | 2 081 € | 6 407 € | −15 tis. € |
| Záväzky | 7 725 € | 1 759 € | 20 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 90 € | 104 € | 127 € | 129 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 535 € | 1 655 € | 4 609 € | 3 602 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 4 100 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 15 tis. € | 7 712 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 7 427 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Mliekárenská 893/5, 98201 Tornaľa, Slovenská republika
Adresa Pohranice 514, 95102 Pohranice, Slovenská republika
Adresa Mliekárenská 893/5, 98201 Tornaľa, Slovenská republika
Adresa Mostná 13, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.