Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52231356・Soblahov 819, 91338 Soblahov・Založené 2019
Obrat 2025
46 tis. €
Zisk 2025
14 tis. €
+3 509 %Aktíva
11 tis. €
+128 %Vlastný kapitál
10 tis. €
+365 %Zadlženosť
12,7 %
−162 ppHrubá marža
37,4 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
30,2 %
Zisk / výnosy
ROA
120,2 %
+128 ppRentabilita aktív
ROE
137,7 %
+127 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,86
+1 278 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+23 894 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,6 %
+541 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
10 tis. €
+365 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
225,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 895 € | 0 € | 0 € | 46 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 072 € | 0 € | 0 € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 895 € | 0 € | 0 € | 46 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 144 € | −96 € | −404 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 1 457 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 027 € | 5 011 € | 5 015 € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 027 € | 5 011 € | 5 015 € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 027 € | 5 011 € | 5 015 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 027 € | 5 011 € | 5 015 € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | −3 271 € | −3 367 € | −3 771 € | 10 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 127 € | −8 271 € | −8 367 € | −8 771 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 144 € | −96 € | −404 € | 14 tis. € |
| Záväzky | 8 298 € | 8 378 € | 8 786 € | 1 457 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 298 € | 8 378 € | 8 786 € | 1 457 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Soblahov 819, 91338 Soblahov, Slovenská republika
Adresa Za Barborkou 1252/5, 01864 Košeca, Slovenská republika
Adresa V slatinách 603/4, 01864 Košeca, Slovenská republika
Adresa Soblahov 819, 91338 Soblahov, Slovenská republika
Adresa Za Barborkou 1252/5, 01864 Košeca, Slovenská republika
Adresa Za Barborkou 1252/5, 01864 Košeca, Slovenská republika
Adresa V slatinách 603/4, 01864 Košeca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.