Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52236056・Nerudova 1297/27, 90201 Pezinok・Založené 2019
Obrat 2025
71 tis. €
+384 %Zisk 2025
−58 tis. €
−1 874 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
186 tis. €
+68 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
−112 tis. €
−109 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
160,3 %
+12 ppZáväzky / aktíva celkomNedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.
Hrubá marža
-36,0 %
−96 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-82,0 %
−62 ppZisk / výnosy
Zisková marža
-141,0 %
−121 ppZisk / tržby
ROA
-31,4 %
−29 ppRentabilita aktív
ROE
52,1 %
+47 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
-45,1 %
−28 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
-21,0 %
−81 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
−57 tis. €
−2 093 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,7 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 43 tis. € | 9 882 € | 15 tis. € | 41 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 797 € | 6 186 € | 8 845 € | −15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 43 tis. € | 11 tis. € | 15 tis. € | 71 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −24 tis. € | −7 237 € | −2 961 € | −58 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 3 400 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 29 tis. € | 4 402 € | 111 tis. € | 186 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 0 € | 89 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 0 € | 89 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 4 402 € | 22 tis. € | 53 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 610 € | 300 € | 12 tis. € | 41 tis. € |
| Finančné účty | 6 907 € | 4 102 € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 tis. € | 4 402 € | 111 tis. € | 186 tis. € |
| Vlastné imanie | −114 tis. € | −121 tis. € | −54 tis. € | −112 tis. € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| HV minulých rokov | −95 tis. € | −120 tis. € | −127 tis. € | −130 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −24 tis. € | −7 237 € | −2 961 € | −58 tis. € |
| Záväzky | 142 tis. € | 125 tis. € | 165 tis. € | 298 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 96 € | 96 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 400 € | 165 tis. € | 298 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 31 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 200 € | 0 € | 0 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0
38 registrovaných činností
Adresa Súmračná 2474/46, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Potočná 41, 90084 Báhoň, Slovenská republika
Adresa A.Hlinku 287/5, 90084 Báhoň, Slovenská republika
Adresa Igram 13, 90084 Igram, Slovenská republika
Adresa Potočná 41, 90084 Báhoň, Slovenská republika
Adresa Súmračná 2474/46, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa A.Hlinku 287/5, 90084 Báhoň, Slovenská republika
Adresa Igram 13, 90084 Igram, Slovenská republika
Adresa Potočná 41, 90084 Báhoň, Slovenská republika
2 zmeny v registri
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.