Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52252957・Palisády 695/2, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2019
Obrat 2025
344 tis. €
−18 %Zisk 2025
5 477 €
−16 %Aktíva
148 tis. €
+26 %Vlastný kapitál
28 tis. €
+24 %Zadlženosť
81,2 %
+0,2 ppHrubá marža
7,4 %
−3,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
Zisk / výnosy
ROA
3,7 %
−1,9 ppRentabilita aktív
ROE
19,6 %
−9,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,45
−72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 397 €
−13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,0 %
+3,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
71 tis. €
−30 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
30,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 519 tis. € | 722 tis. € | 410 tis. € | 336 tis. € |
| Pridaná hodnota | 25 tis. € | 30 tis. € | 46 tis. € | 25 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 520 tis. € | 722 tis. € | 419 tis. € | 344 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 504 € | 320 € | 6 558 € | 5 477 € |
| Daň z príjmov | 841 € | 1 412 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 112 tis. € | 157 tis. € | 118 tis. € | 148 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 6 706 € | 3 100 € | 28 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 6 706 € | 3 100 € | 28 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 100 tis. € | 150 tis. € | 115 tis. € | 120 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 66 tis. € | 30 tis. € | 78 tis. € | 68 tis. € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 120 tis. € | 37 tis. € | 52 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 112 tis. € | 157 tis. € | 118 tis. € | 148 tis. € |
| Vlastné imanie | 16 tis. € | 16 tis. € | 22 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 8 529 € | 7 025 € | 7 345 € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 504 € | 320 € | 6 558 € | 5 477 € |
| Záväzky | 96 tis. € | 141 tis. € | 96 tis. € | 120 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 66 tis. € | 119 tis. € | 13 tis. € | 49 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 30 tis. € | 0 € | 57 tis. € | 41 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 22 tis. € | 24 tis. € | 26 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 1 487 € | 3 757 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Šulekova 1163/10, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Mudroňova 1666/9, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Šulekova 1163/10, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 5/A, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Róbert Slovák a jeho priatelia, s.r.o.
Palisády 695/2, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.