Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52257541・Ďanová 1, 03842 Ďanová・Založené 2019
Obrat 2024
57 tis. €
+101 %Zisk 2024
9 937 €
+421 %Aktíva
41 tis. €
+38 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+956 %Zadlženosť
73,1 %
−23 ppHrubá marža
37,2 %
+45 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,4 %
+28 ppZisk / výnosy
ROA
24,4 %
+35 ppRentabilita aktív
ROE
90,5 %
+389 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,26
+95 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 937 €
+421 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 912 €
+179 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
124,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 852 € | 28 tis. € | 20 tis. € | 57 tis. € |
| Pridaná hodnota | 578 € | 9 574 € | −1 648 € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 871 € | 28 tis. € | 28 tis. € | 57 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 005 € | 4 929 € | −3 100 € | 9 937 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 359 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 733 € | 19 tis. € | 30 tis. € | 41 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 11 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 11 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 733 € | 8 363 € | 13 tis. € | 29 tis. € |
| Zásoby | 227 € | 2 711 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 321 € | 1 814 € | 1 018 € | 10 tis. € |
| Finančné účty | 4 185 € | 3 838 € | 12 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 733 € | 19 tis. € | 30 tis. € | 41 tis. € |
| Vlastné imanie | −789 € | 4 140 € | 1 040 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 784 € | −5 789 € | −860 € | −3 959 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 005 € | 4 929 € | −3 100 € | 9 937 € |
| Záväzky | 5 522 € | 15 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 8 896 € | 7 574 € | 6 561 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 522 € | 6 051 € | 21 tis. € | 23 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 177 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Ďanová 1, 03842 Ďanová, Slovenská republika
Adresa Ďanová 1, 03842 Ďanová, Slovenská republika
Adresa Devínska 4507/21, 03608 Martin, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.