Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Join-s s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52264629Jarabinková 2, 82109 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2019

Obrat 2025

599 tis. €

+28 %
IČO
52264629
DIČ
2120957828
IČ DPH
SK2120957828, podľa §4, registrácia od nedeľa 1. novembra 2020
Sídlo
Join-s s. r. o.Jarabinková 2 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
sobota 9. marca 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/135605/B

Zisk 2025

12 tis. €

+179 %

Aktíva

246 tis. €

+241 %

Vlastný kapitál

20 tis. €

+463 %

Zadlženosť

91,7 %

−3,3 pp

Hrubá marža

8,0 %

+5,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+179 %
852 €251 €−4 091 €5 183 €12 tis. €−15 tis. €12 tis. €2019202020212022202320242025

Tržby

+27 %
21 tis. €32 tis. €34 tis. €92 tis. €470 tis. €468 tis. €594 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

2,0 %

+5,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

4,8 %

+25 pp

Rentabilita aktív

ROE

57,8 %

+469 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,17

+34 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

16 tis. €

+220 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

24,5 %

+39 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

35 tis. €

+700 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

74,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

21 tis. €201932 tis. €202036 tis. €202193 tis. €2022480 tis. €2023468 tis. €2024599 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru92 tis. €470 tis. €468 tis. €594 tis. €
Pridaná hodnota15 tis. €28 tis. €13 tis. €47 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti93 tis. €480 tis. €468 tis. €599 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení5 183 €12 tis. €−15 tis. €12 tis. €
Daň z príjmov1 337 €4 147 €1 920 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok8 006 €
  • Obežný majetok238 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie20 tis. €
  • Záväzky226 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom35 tis. €130 tis. €72 tis. €246 tis. €
Neobežný majetok23 tis. €47 tis. €31 tis. €8 006 €
Dlhodobý hmotný majetok23 tis. €47 tis. €31 tis. €8 006 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok12 tis. €84 tis. €42 tis. €238 tis. €
Zásoby0 €9 599 €3 867 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky6 827 €36 tis. €38 tis. €238 tis. €
Finančné účty4 941 €38 tis. €325 €285 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky35 tis. €130 tis. €72 tis. €246 tis. €
Vlastné imanie6 344 €19 tis. €3 632 €20 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−3 839 €1 343 €14 tis. €−1 369 €
HV za účtovné obdobie po zdanení5 183 €12 tis. €−15 tis. €12 tis. €
Záväzky29 tis. €112 tis. €69 tis. €226 tis. €
Dlhodobé záväzky21 tis. €36 tis. €21 tis. €7 057 €
Krátkodobé záväzky7 387 €76 tis. €48 tis. €203 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €16 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

789 €397 €0 €1 337 €4 147 €1 920 €3 840 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie3 485,35 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 18. marca 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od piatok 18. marca 2022
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od piatok 18. marca 2022
  • Administratívne službyPlatné od sobota 9. marca 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 9. marca 2019
  • Faktoring a forfaitingPlatné od sobota 9. marca 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 9. marca 2019
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od sobota 9. marca 2019
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtPlatné od sobota 9. marca 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od sobota 9. marca 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 9. marca 2019

    Adresa Minerálna 2244/28, 08501 Bardejov, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 18. marca 2022

    Adresa Minerálna 2244/28, 08501 Bardejov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 23. marca 2019 – štvrtok 17. marca 2022

    Adresa Minerálna 2244/28, 08501 Bardejov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 9. marca 2019 – piatok 22. marca 2019

    Adresa Minerálna 2244/28, 08501 Bardejov, Slovenská republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/135605/B
Hlavná činnosť
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Join-s s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Join-s s. r. o.

Jarabinková 2, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.