Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52264866・Tureň 319, 90301 Tureň・Založené 2019
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−1 846 €
+36 %Aktíva
88 €
−82 %Vlastný kapitál
−39 tis. €
−7,4 %Zadlženosť
44 114,8 %
+36 567 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-2 097,7 %
−1 498 ppRentabilita aktív
ROE
4,8 %
−3,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−83 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 506 €
+48 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-22,6 %
−23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−39 tis. €
−7,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−88 €
+81 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 647 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 721 € | −2 899 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 647 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 759 € | −12 tis. € | −2 903 € | −1 846 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 3 094 € | 484 € | 88 € |
| Neobežný majetok | 9 285 € | 2 321 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 285 € | 2 321 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 346 € | 773 € | 484 € | 88 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 496 € | 32 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 346 € | 277 € | 452 € | 88 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 3 094 € | 484 € | 88 € |
| Vlastné imanie | −21 tis. € | −33 tis. € | −36 tis. € | −39 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −18 tis. € | −26 tis. € | −38 tis. € | −42 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 759 € | −12 tis. € | −2 903 € | −1 846 € |
| Záväzky | 33 tis. € | 36 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 33 tis. € | 36 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Tureň 319, 90301 Tureň, Slovenská republika
Adresa Tureň 319, 90301 Tureň, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.