Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52268438・Nové Sady 310, 95124 Nové Sady・Založené 2019
Obrat 2024
266 tis. €
+7,0 %Zisk 2024
3 172 €
+9,8 %Aktíva
151 tis. €
+22 %Vlastný kapitál
48 tis. €
+7,1 %Zadlženosť
68,3 %
+4,5 ppHrubá marža
26,6 %
+1,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,2 %
Zisk / výnosy
ROA
2,1 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
6,6 %
+0,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,58
+0,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 092 €
+39 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
37,7 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
56 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
26,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 149 tis. € | 171 tis. € | 248 tis. € | 266 tis. € |
| Pridaná hodnota | 45 tis. € | 51 tis. € | 62 tis. € | 71 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 149 tis. € | 171 tis. € | 248 tis. € | 266 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 7 820 € | 2 888 € | 3 172 € |
| Daň z príjmov | 3 538 € | 2 079 € | 768 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 55 tis. € | 95 tis. € | 124 tis. € | 151 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 55 tis. € | 95 tis. € | 124 tis. € | 151 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 3 545 € | 3 545 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 16 tis. € | 28 tis. € | 48 tis. € | 71 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 21 tis. € | 41 tis. € | 37 tis. € | 50 tis. € |
| Finančné účty | 19 tis. € | 22 tis. € | 35 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 55 tis. € | 95 tis. € | 124 tis. € | 151 tis. € |
| Vlastné imanie | 34 tis. € | 42 tis. € | 45 tis. € | 48 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € | 40 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 7 820 € | 2 888 € | 3 172 € |
| Záväzky | 21 tis. € | 53 tis. € | 79 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 21 tis. € | 41 tis. € | 79 tis. € | 96 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 12 tis. € | 0 € | 7 555 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Nové Sady 310, 95124 Nové Sady, Slovenská republika
Adresa Lúčna 1738/40B, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Nové Sady 310, 95124 Nové Sady, Slovenská republika
Adresa Lúčna 1738/40B, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.