Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52282708・Muškátová 436, 930 41 Kvetoslavov・Založené 2019
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−340 €
+0,0 %Aktíva
1 873 €
+779 %Vlastný kapitál
1 533 €
+1 307 %Zadlženosť
18,2 %
−141 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-18,2 %
+141 ppRentabilita aktív
ROE
-22,2 %
−290 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,51
+779 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
1 533 €
+1 307 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−1 873 €
−779 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Stupeň samofinancovania
81,8 %
+141 ppVlastné imanie / aktíva celkom
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −62 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 675 € | −122 € | −340 € | −340 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 411 € | 289 € | 213 € | 1 873 € |
| Neobežný majetok | 122 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 122 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 289 € | 289 € | 213 € | 1 873 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 289 € | 289 € | 213 € | 1 873 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 411 € | 289 € | 213 € | 1 873 € |
| Vlastné imanie | 335 € | 213 € | −127 € | 1 533 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −71 tis. € | −76 tis. € | −76 tis. € | −77 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 675 € | −122 € | −340 € | −340 € |
| Záväzky | 76 € | 76 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 76 € | 76 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Kvetoslavov 437, 93041 Kvetoslavov, Slovenská republika
Adresa Kvetoslavov 436, 93041 Kvetoslavov, Slovenská republika
Adresa Kvetoslavov 437, 93041 Kvetoslavov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Športové centrum S-ZEC s. r. o.
Muškátová 436, 930 41 Kvetoslavov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.