Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52296849・Lieskovec 13, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 2019
Obrat 2025
75 tis. €
−31 %Zisk 2025
−158 €
−107 %Aktíva
40 tis. €
−18 %Vlastný kapitál
12 tis. €
−1,3 %Zadlženosť
70,3 %
−4,9 ppHrubá marža
22,9 %
+8,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,2 %
−2,3 ppZisk / výnosy
ROA
-0,4 %
−5,0 ppRentabilita aktív
ROE
-1,3 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,85
−4,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
802 €
−80 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
119,7 %
+77 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 075 €
−0,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
33,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 39 tis. € | 63 tis. € | 109 tis. € | 70 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 39 tis. € | 63 tis. € | 109 tis. € | 75 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 358 € | 2 369 € | 2 263 € | −158 € |
| Daň z príjmov | 551 € | 737 € | 1 677 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 51 tis. € | 47 tis. € | 49 tis. € | 40 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 448 € | 5 056 € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 448 € | 5 056 € | 2 952 € | 2 860 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Obežný majetok | 42 tis. € | 42 tis. € | 32 tis. € | 23 tis. € |
| Zásoby | 13 tis. € | 13 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 23 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 7 564 € |
| Finančné účty | 5 482 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 51 tis. € | 47 tis. € | 49 tis. € | 40 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 533 € | 9 902 € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 175 € | 2 533 € | 4 901 € | 7 165 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 358 € | 2 369 € | 2 263 € | −158 € |
| Záväzky | 44 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 86 € | 107 € | 138 € | 170 € |
| Krátkodobé záväzky | 43 tis. € | 37 tis. € | 36 tis. € | 27 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 132 € | 660 € | 702 € | 700 € |
Vývoj daňových povinností
36 registrovaných činností
Adresa Lieskovec 10375/2, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Družstevná 1, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Lieskovec 10375/2, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Družstevná 1, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ARKADIAN s. r. o.
Lieskovec 13, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.